Resultaten Poule's  :  Blauwe Stad Tournooi  03-05-2014     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2006 t/m 2007 Poule  26 ( 4 )

     ! 1 !Amy        Buining              Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -37 ! 2 !Danille    Werkman              Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Marit      Swarts               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   1 ( 8 )

     ! 1 !Heleen     Pool                 Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -26 ! 2 !Angelique  van der Veen         Judo Kings          
     ! 3 !Zoe        Mesken               si Steringa         
     ! 4 !Margje     Busstra              JC Grou             

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   2 ( 4 )

     ! 1 !Anna       Davids               Juveko              
 -30 ! 2 !Jaeden     Middel               Judo Ryu Muntendam  
     ! 3 !Amber      Oosterhuis           Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule   4 ( 5 )

     ! 1 !Amber      Musters              Asahi Budover. Assen
 -33 ! 2 !Annemarie  Jonker               Tachi Beilen        
     ! 3 !Fien       Huisman              Judo Groningen      
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule   5 ( 2 )

     ! 1 !Lise       Nauta                Judo Groningen      
 -37 ! 2 !Anke       van der Meer         Roelevink sport     
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2003 Poule   6 ( 5 )

     ! 1 !Lieke      Dam                  judoclub Kollum     
 -37 ! 2 !Hanne      Baas                 FMT Budo            
     ! 3 !Femke      van Dijk             judoclub Kollum     
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   7 ( 8 )

     ! 1 !Danique    Mesken               si Steringa         
 -42 ! 2 !Henderik   Brons                B.V.H.S. Hoogezand  
     ! 3 !Jort     Bosma                Judo Kings          
     ! 4 !Hilda      Tjalma               J.v.Grootegast      
 Resultaten Poule's  :  Blauwe Stad Tournooi  03-05-2014     Pagina   2

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   8 ( 3 )

     ! 1 !Matthijs   Vos                  B.V.H.S. Hoogezand  
 -22 ! 2 !Maartje    Velstra              FMT Budo            
     ! 3 !Luke       Elting               Judoschool Veendam  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  25 ( 6 )

     ! 1 !Marc       Schoenmaker          Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -24 ! 2 !Sander     de Vries             FMT Budo            
     ! 3 !Wesley     Kreulen              judoclub Kollum     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  10 ( 6 )

     ! 1 !Erik       Pool                 Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -27 ! 2 !Luuk       Bodde                Judoschool Veendam  
     ! 3 !Yorick     de Lange             Roelevink sport     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule  12 ( 6 )

     ! 1 !Destin     Berger               Judoschool Veendam  
 -30 ! 2 !Joost      Kamphuis             B.V.H.S. Hoogezand  
     ! 3 !Steyn      Swart                FMT Budo            
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule  12 ( 8 )

     ! 1 !Kick       Nieman               j.s. Wouter Meijer  
 -30 ! 2 !Jorn       v/d Sluis            Roelevink sport     
     ! 3 !Sven       Jansen               Roelevink sport     
     ! 4 !Nick       ter Brugge           Judoschool Veendam  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule  14 (11 )

     ! 1 !Danique    Douma                JC Grou             
 -33 ! 2 !Arif       Kanti                Asahi Budover. Assen
     ! 3 !Maureen    Pietersma            de Leeuw            
     ! 4 !Senna      de Boer              Judo Tan-Ren-Jutsu  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   9 ( 8 )

     ! 1 !Quinten    van Wijk             FMT Budo            
 -24 ! 2 !Nils       van Oostrum          Judoschool Veendam  
     ! 3 !Marc       Norder               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !Ruben      Vos                  B.V.H.S. Hoogezand  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  11 ( 9 )

     ! 1 !Jannick    Schnieders           Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -27 ! 2 !Lean       Molog                Dijkmansport        
     ! 3 !Max        Hinten               j.s. Wouter Meijer  
     ! 4 !Gerrit     Verhoeks             Judoschool Veendam  
 Resultaten Poule's  :  Blauwe Stad Tournooi  03-05-2014     Pagina   3

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2005 Poule  15 ( 8 )

     ! 1 !Leco       Terpstra             FMT Budo            
 -33 ! 2 !Niek       Wolfs                CSVO Onstwedde      
     ! 3 !Stan       Bosscha              Roelevink sport     
     ! 4 !Sam        Arends               j.s. Wouter Meijer  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  17 ( 9 )

     ! 1 !Jonah      de Jong              si Steringa         
 -36 ! 2 !Eric       Feikens              Judo Ryu Muntendam  
     ! 3 !Twan       Duimering            Judo Ryu Muntendam  
     ! 4 !Tymen      Oudega               FMT Budo            

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  19 ( 4 )

     ! 1 !Hein       Blle                 Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -40 ! 2 !Jerven     Brink                Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Wes        Brinks               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  20 ( 6 )

     ! 1 !Guido      van der Woude        Roelevink sport     
 -44 ! 2 !Ian        Schuurman            Juveko              
     ! 3 !Samuel     Ockels               Juveko              
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  23 ( 4 )

     ! 1 !Marck      de Jong              Judoschool Veendam  
 -54 ! 2 !Chantal    Koetze               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Lucas      Bakker               Judo Kings          
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  13 ( 7 )

     ! 1 !Wesley     Smid                 Judo Kings          
 -30 ! 2 !Mika       Hillenga             Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Luca       Jasper               FMT Budo            
     ! 4 !Melvin     Musch                Judo Ryu Muntendam  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  13 ( 5 )

     ! 1 !Lars       Huiting              Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -30 ! 2 !Robin      Walters              J.v.Grootegast      
     ! 3 !Logan      Hartog               Roelevink sport     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  16 ( 5 )

     ! 1 !Jasper     Stenekes             Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -33 ! 2 !Ryan       Ham                  Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Stephan    Ribbels              B.V.H.S. Hoogezand  
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  Blauwe Stad Tournooi  03-05-2014     Pagina   4

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  18 ( 3 )

     ! 1 !Toscan     Vergnes              Judo Groningen      
 -36 ! 2 !Ronan      Brandsema            Tachi Beilen        
     ! 3 !Ewoud      Wielens              Yoshi Sleen         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  21 ( 6 )

     ! 1 !Tysen      Brinks               Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -44 ! 2 !Martijn    Ates                 J.v.Grootegast      
     ! 3 !Levi       Ockels               Juveko              
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  22 ( 5 )

     ! 1 !Hiske      van der Meer         Roelevink sport     
 -48 ! 2 !Eddy       Dunnewind            Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Huub       Nauta                Judo Groningen      
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  24 ( 3 )

     ! 1 !Gerke      Hut                  J.v.Grootegast      
 +52 ! 2 !Britt      van Oostrum          Judoschool Veendam  
     ! 3 !Marlies    Geertsema            J.v.Grootegast      
     ! 4 !